Dla ciebie
Karolina Kuźbicka
tel.: 724 99 3000
email:

Konsultacje z instruktorem fitness

W trakcie konsultacji doradzimy jaka forma aktywności fizycznej będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, dopasujemy optymalną częstotliwość, długość i intensywność wysiłku. Dzięki uwzględnieniu Twoich potrzeb, preferencji i trybu życia,  sport stanie się przyjacielem w walce o zdrowie, zgrabną sylwetkę i dobre samopoczucie. Konsultacje polecamy zwłaszcza osobom, które dotychczas nie były aktywne fizycznie.


Trening indywidualny z instruktorem fitness

Aby wysiłek fizyczny przyniósł rezultaty należy właściwie go zaplanować i przeprowadzić. Brak rozgrzewki czy nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń może nie tylko nie przynieść zamierzonych efektów, lecz nawet okazać się niebezpieczne dla zdrowia. Warto skorzystać z pomocy instruktora, który ułoży dla Ciebie plan treningów dostosowany do Twoich potrzeb i trybu życia. Sprawimy aby ćwiczenia fizyczne stały się przyjemnością i częścią twojego nowego zdrowszego życia.  Instruktor będzie nie tylko planował przebieg twojej aktywności fizycznej, jeśli zechcesz będzie Ci towarzyszył w trakcie treningu.

W zależności od rodzaju treningów i Twoich preferencji zadecydujesz gdzie będą odbywały się treningi (w Twoim domu, klubie fitness, parku miejskim, lesie).